نرم افزار ویژه گزارش ساز آسه جهت اخذ تصمیمات مدیریتی


سیستم‏های هوش تجاری، جمع آوری و ذخیره سازی داده و مدیریت دانش را با ابزار‏های تحلیلی ترکیب می‏کنند تا اطلاعات رقابتی و داخلی پیچیده سازمان را به برنامه ریزان و تصمیم گیرندگان ارائه نمایند. هوش تجاری مجموعه‏ای از متدولوژی‏ها، فرآیند‏ها، معماری‏ها و تکنولوژی‏هایی می باشد که داده خام را به اطلاعات مفید و معنادار تبدیل می کند.

گروه نرم افزاری آسه با ارائه نرم افزار ویژه هوش تجاری به سازمان ها و شرکت های پخش و توزیع مویرگی، امکان تهیه گزارشات ترکیبی، تحلیلی و کاربردی را بر اساس داده های سیستمی، جهت اخذ تصمیمات مهم در سازمان فراهم می کند.

قابلیت های ماژول هوش تجاری:

قابلیت سفارشگیری از روی کاتالوگ

طراحی گزارشات بر اساس اهداف و عوامل مد نظر سازمان

هر تصمیمی نیازمند اطلاعات صحیح، به موقع و کاربردی می باشد. دسترسی به این اطلاعات در قالب گزارش عملکرد سازمان و واحد های مختلف به سادگی امکان پذیر می باشد. اما بسنده کردن تنها به این اطلاعات و گزارش ها برای تصمیمات اساسی سازمان، بررسی محیط رقابتی، بررسی عملکرد سازمان و ... کافی نمی باشد. در بسیاری از موارد اخذ تصمیمات حیاتی برای سازمان نیازمند مرتبط کردن داده های مختلف از منابع مختلف و بررسی روابط موجود بین آن ها و تحلیل این روابط می باشد. بسته نرم افزاری هوش تجاری آسه این امکان را به شما می دهد که هر گونه داده اطلاعاتی را از هر منبعی در کنار هم قرار داده و گزارش و تحلیل مورد نظراتان را استخراج نمایید

تحلیل داده ها و ارائه گزارشات موثر در تصمصیم گیری

گزارشات طراحی شده زمانی به تصمیم گیری شما کمک می کند که همرا با تحلیل همه جانبه، علمی و قابل استناد باشد. برنامه هوش تجاری با تحلیل داده ها و گزارشات تحویل شده شرایط لازم برای اخذ تصمیمات صحیح را فراهم می آورد.

پیش بینی تهدید های محیط پیش از وقوع

در مدیریت استراتژیک و بررسی محیط خارجی سازمان شناسایی تهدیدهای موجود در محیط جهت اخذ تصمیمات مقتضی پیش از وقوع اتفاقاتی که سازمان را با مخاطره مواجه کند بسیار مهم می باشد. هوش تجاری این قابلیت را دارد که با توجه به داده های در دسترس به شناسایی این تهدیدات پرداخته و مانع از بروز اتفاقات مخاطره آمیز برای سازمان شود.

شناسایی فرصت های بازار پیش از رقبا

در بررسی محیط خارجی سازمان علاوه بر بررسی تهدیدات محیط، شناسایی فرصت ها پیش از رقبا و حداکثر استفاده از آن ها جهت بهبود سهم بازار، در آینده سازمان بسیار تاثیرگذار می باشد. هوش تجاری این قابلیت را دارد تا سازمان را پیش از رقبا از فرصت های بازار مطلع کند تا بتوانند با اخذ تصمیمات اصولی و به موقع از فرصت های پیش رو نهایت استفاده را داشته باشند.

تعیین اهداف فروش به تفکیک بازه های مختلف زمانی

برای شروع هر کاری باید هدف داشته باشیم. در شروع هر سال سازمان ها باید برای یک سال مالی خود اهدافی را تعیین کنند و بر-مبنای آن هدف تمام تصمیات، استراتژی های بازاریابی و فعالیت های لازم برای رسیدن به هدف را تنظیم کنند. شرکت های توزیع و پخش مویرگی نیز از این قائده مستثنی نمی باشند. نرم افزار هوش تجاری آسه با توجه به داده های موجود از عملکرد سازمان در سال های گذشته می تواند برای سال پیش رو اهدافی را به تفکیک تمام بازه های زمانی مورد نظر شما (سال، ماه، هفته و روز) تعیین کند.

بررسی بازدهی طرح های تشویقی، تخفیفات، جوایز و ...

زمانی که سازمان طرح تشویقی خاصی را اجرا می کند و جهت بهبود وضعیت سازمان از ابزار ترفیع (Promotion) آمیخته بازاریابی استفاده می کند، به منظور اطلاع از اثربخش بودن تغییرات ایجاد شده باید بازدهی آن ها را بررسی کند. هوش تجاری آسه به سازمان ها امکان بررسی بازدهی طرح های تشویقی و تاثیر آن ها بر فروش سازمان را می دهد تا در صورت موثر نبودن طرح ها از اجرای دوباره آن ها جلوگیری شود.

بررسی نقاط ضعف سازمان و کمک به بهبود سطح رضایت مشتریان

مشتریان ناراضی تا 10 برابر مشتریان راضی تجربیات خود را از استفاده از یک محصول یا خدمات با دیگران در میان می گذارند. در نتیجه پیش از این که با مشتری ناراضی در سازمان مواج شویم بهتر است عواملی که منجر به نارضایتی از سازمان می شود را شناسایی و درجهت رفع آن ها اقدام کرد. هوش تجاری آسه عواملی که منجر به نارضایتی مشتریان از سازمان می شود را قبل از آن که تاثیر منفی برعملکرد سازمان بگذارند شناسایی و اطلاع رسانی می کند.

نرم افزار مشتریان بر روی موبایل و وب


نرم افزار مشتریان بر روی موبایل و وب با قابلیت سفارش دهی مستقیم فروشگاه و مصرف کننده نهایی این امکان را برای آن ها فراهم می آورد تا بدون هیچ گونه واسطه ای بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهند، تسویه کنند و کالای خود را دریافت نمایند. این قابلیت با حذف واسطه ها، ارتباط عمیق تر و مستقیمی میان شما و مصرف کنندگان نهایی ایجاد می کند که به درک عمیق تر مشکلات، نظرات و دیدگاه های آن ها و بهبود درک بازار کمک می کند.

ثبت سفارش در هر زمان و هر مکان

قابلیت سفارشگیری از روی کاتالوگ

نرم افزار روی موبایل و وب

این نرم افزار با قابلیت نصب بر روی سیستم های اندروید و استفاده آنلاین، به شما این امکان را می دهد تا در هر کجا و هر زمان با استفاده از موبایل خود و به صورت آنلاین سفارش خود را ارسال نمایید.

نمایش کاتولوگ، قیمت، شرایط تخفیفات و جوایز

نرم افزار مشتریان قابلیت این را دارد که بتوانید پس از مشاهده کاتالوگ، قیمت، شرایط فروش ویژه و تخفیفات و هر گونه اطلاعاتی که برای تصمیم گیری به آن ها نیاز دارید سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت، پرداخت و دریافت نمایید.

سفارش گیری راحت و سریع توسط خود مشتری

در این بخش شما به راحتی بدون نیاز به کمک هیچ یک از اعضای شرکت تامین کننده می توانید سفارش خود را مستقیم ثبت کنید.

داشبرد اطلاعات عملیاتی مشتری

به منظور برقرای ارتباط دائم با مشتری، ثبت نظرات و سلایق آن ها، اطلاع رسانی اخبار و رویداد ها و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، کلیه تراکنش ها و اطلاعات مشتریان در این نرم افزار ذخیره می شود و می توانید در مواقعی که به آن ها نیاز دارید آن ها را بازیابی و مورد استفاده قرار دهید.

صدور پیش فاکتور و قابلیت پیگیری وضعیت سفارش

هر سفارشی نیاز به ثبت پیش فاکتور و پیگیری روند اجرایش را دارد. این نرم افزار به شما کمک می کند تا مراحل اجرای سفارش خود را توسط فروشنده کنترل و پیگیری نمایید.

قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت بانکی

امروزه بیشتر تراکنش های مالی افراد به صورت اینترنتی و آنلاین انجام می شود. در کنار قابلیت سفارش دهی در هر زمان و هر مکان به واسطه نرم افزار مشتریان، امکان پرداخت الکترونیکی نیز در هر زمان و هر مکان از طریق درگاه های پرداخت بانکی برای شما میسر می شود.